Bez kategorii

12 najlepszych bramek dla psów i kojców dla psów (nawet uciekających artystów)

Bramka dla psa lub kojec może być przydatnym narzędziem dla rodziców psów, niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego, aby utrzymać psa z dala od potencjalnych zagrożeń, czy po prostu zamknąć go w określonym obszarze, aby nie mógł wpaść w kłopoty. Bramki dla psów mogą być również wykorzystywane do oddzielenia zwierząt, które mają problemy z dogadaniem się lub do ochrony mienia przed uszkodzeniem przez ciekawskie zęby i ostre paznokcie.

Jeśli chodzi o zakupy bramek dla psów, istnieje tak wiele opcji, jak istnieje wiele powodów, aby z nich korzystać. Zanim jednak zaczniesz, ważne jest, aby zadać sobie kilka praktycznych pytań.

Czy szukasz rozszerzalne bramy dla psów można umieścić szybko lub coś bardziej trwałego? Jak wysoka musi być brama, aby pies nie mógł nad nią nadepnąć? Czy wolisz bramę dla zwierząt wykonaną z określonych materiałów, aby pasowała do wystroju Twojego domu? I jak dużo jesteś gotów wydać?

Rodzaje bramek dla psów

Aby pomóc Ci odpowiedzieć na te pytania, oto szybki przegląd najczęstszych rodzajów bramek dla psów, które należy rozważyć:

  • Freestanding Dog Gates: Te bramy stać na własną rękę, więc są one łatwe do przenoszenia z jednego miejsca do drugiego. Różnią się one wielkością i mogą być dostosowane do pewnych przestrzeni.
  • Regulowane bramy napięcia: Ten rodzaj bramy jest zwykle używany w otworach drzwiowych, aby stworzyć tymczasową barierę. Są one łatwe w instalacji, ale niektóre modele trwają dłużej niż inne, aby umieścić i zdjąć, więc może się okazać, że krok nad bramą.
  • Zawiasowe bramy dla psów: Te bramy często mogą stać na własną rękę i mogą być połączone, aby utworzyć kojec, jeśli jest to pożądane. Są one również zazwyczaj składane, co jest świetne do przechowywania i podróży.
  • Walk-Through Dog Gates: Idealny do bardziej stałych zastosowań, walk-through bramy dla zwierząt mogą być wolnostojące, napięcie, lub bramy zawiasowe z walk-through drzwi dla wygody.

Najlepsze bramy dla psów i kojce, które bezpiecznie ograniczą Twojego psa

Najlepsza brama dla psa do domu będzie zależeć od wielkości psa i temperamentu, jak również zamierzonej lokalizacji bramy i co planujesz go używać do. Jak myśleć o tych szczegółach, spójrz na naszych najlepszych wyborów dla najlepszych bramek dla psów i kojców poniżej.

Stalowa bramka dla zwierząt MidWest

Jeśli starasz się utrzymać psa na zewnątrz, nie trać pieniędzy na flimsy bramy dla zwierząt. Ta brama MidWest jest bardzo wytrzymały, zbudowany z rur stalowych i jest w atrakcyjnym kolorze białym lub grafitowym teksturowane.

Ta brama jest całkowicie żucia-proof (jak również wolne od zwierząt szkodliwych toksyn) i rozszerza się od 29,5 do 38 cali, aby dopasować się do większości standardowych otworów drzwiowych. Posiada wygodne drzwi przejściowe, które można łatwo obsługiwać jedną ręką, ale zatrzaskuje się bezpiecznie, aby utrzymać psa tam, gdzie chcesz go.

Wolnostojąca bramka dla psa Richell

Jeśli szukasz solidnej bramy dla psa, którą możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów, wypróbuj tę wolnostojącą bramę. Jest ona zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna, z ramą z twardego drewna i czarnym metalowym ogrodzeniem. Panele boczne mają gumowe nóżki, które utrzymują je na miejscu, dzięki czemu brama może stać samodzielnie i pozostać na swoim miejscu.

Bariera ma szerokość od 39,8 do 71,3 cala, ale jej wysokość (nieco ponad 20 cali) najlepiej sprawdza się w przypadku mniejszych psów o wadze do 20 funtów. Można ją również łatwo złożyć na czas podróży.

Regalo Home Accents Extra Tall Walk-Through Dog Gate

Ta solidna brama ze stali i twardego drewna, zaprojektowana tak samo pod kątem atrakcyjnego wyglądu, jak i trwałej konstrukcji, nie wymaga żadnych narzędzi do montażu i łatwo się podnosi, utrzymywana w miejscu przez cztery sprężyny montowane pod ciśnieniem.

Regulowana dla różnych otworów drzwiowych, ta bramka dla psa pasuje do otworów o wymiarach od 30 do 42 cali. Drzwi otwierają się łatwo za pomocą zatrzasku i zabezpieczają się po prostu przez zamknięcie, pozwalając Ci przejść bez przesuwania bariery.

Carlson Pet Products Extra-Tall Rozszerzalna bramka z drzwiczkami dla zwierząt

Dla bardzo dużych psów, przeciętna bramka dla zwierząt domowych jest łatwa do przeskoczenia (lub nawet nadepnięcia). Jeśli szukasz opcji o większej wysokości, aby utrzymać duże psy w ryzach, wypróbuj Carlson Extra-Tall Expandable Dog Gate.

Niezwykle łatwa w instalacji, ta brama pasuje do otworów drzwiowych o szerokości od 26 do 38 cali i ma wysokość 32 cali. Mocowania ciśnieniowe blokują bramę na miejscu, a mniejsza brama w dolnym rogu otwiera się, aby przepuścić mniejsze zwierzęta. Jest to świetna funkcja, jeśli masz zarówno koty i psy.

Pawland Drewniana wolnostojąca składana bramka dla psa

Dla niektórych psów, widoczna bariera jest wszystkim, czego potrzeba, aby utrzymać je na zewnątrz. Jeśli szukasz prostej, ale solidnej wolnostojącej bramy dla psa, Pawland Wooden Freestanding Foldable Dog Gate jest wystarczająco wysoka, aby utrzymać szczenięta i małe psy na swoim miejscu, ale na tyle łatwa, abyś mógł nad nią przejść.

Posiada składaną konstrukcję, która pasuje do wielu różnych otworów i ma drewniane wykończenie z antypoślizgowymi gumowymi nóżkami, aby chronić podłogę. Po prostu rozłóż bramkę, aby ją ustawić i złóż ją z powrotem do przechowywania.

Evenflo Tall Pressure-Mount Wood Bramka dla psa

Czasami potrzebujesz czegoś szybkiego, co możesz postawić w drzwiach, aby zatrzymać psa w środku (lub na zewnątrz). Istnieje wiele ciężkich bramek dla psów na rynku, ale mogą one przyciągać wysoką cenę.

Ta mocowana ciśnieniowo drewniana brama dla psa jest świetną opcją, jeśli szukasz czegoś prostego i niedrogiego. Jest niezwykle łatwy do przenoszenia i zmiany rozmiaru (osiągając od 31 do 50 cali szerokości), jeśli trzeba oddzielić różne części domu w różnych czasach.

Iris kojec dla psa do ćwiczeń z tworzywa sztucznego z ośmioma panelami

Bramka dla psa sprawdza się dobrze, aby utrzymać psa z dala od pewnych obszarów, ale co jeśli chcesz utrzymać go w bardziej ograniczonej przestrzeni? Kojce dla psów pozwalają stworzyć strefę buforową wewnątrz lub na zewnątrz, dając Twojemu pupilowi przestrzeń do wędrówek, jednocześnie kontrolując jego zasięg.

Ten model ma 34 cale wysokości i zapewnia 21 stóp kwadratowych przestrzeni. Wykonany jest z wytrzymałego, formowanego plastiku, a gumowe nóżki utrzymują go na miejscu, nie rysując podłóg. Ponadto, drzwi zatrzaskują się bezpiecznie lub otwierają swobodnie, aby umożliwić zwierzętom wchodzenie i wychodzenie, gdy jesteś w domu, aby je nadzorować.

Carlson Pet Products Flexi Extra Tall Walk-Thru Dog Gate with Pet Door

Jeśli masz bardzo szeroki lub dziwnie ukształtowany otwór, który chcesz pokryć, standardowa bramka dla psa po prostu nie zadziała. Ta bramka jest idealnym rozwiązaniem.

Posiada akordeon w stylu konstrukcji stalowej mierząc 38 cali wysokości i rozszerzając się do 76 cali szerokości. Montuje się szybko do ściany i posiada bramę walk-through z przesuwnym uchwytem zamka.

Posiada również małe drzwiczki w dolnej części, aby umożliwić przejście mniejszym zwierzętom, a jednocześnie utrzymać psa tam, gdzie chcesz.

Paws & Pals Wytrzymały przenośny kojec dla psa z drutu

Jeśli szukasz solidnej opcji z wygodnymi drzwiami do przechodzenia, ten model Paws & Pals jest doskonałym wyborem. Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej tworzy solidny obwód, który można łatwo ustawić i zdemontować, dzięki czemu możesz stworzyć „strefę relaksu” w domu lub podczas podróży.

Miękki kojec do ćwiczeń dla psa Frisco

Ten kojec jest idealny dla szczeniaków, które są nieco psotne, gdy zmywasz naczynia lub gotujesz posiłek, ale sprawdza się również w przypadku małych i średnich psów.

Otwarta konstrukcja z siatki, z dwoma drzwiczkami i zamkiem błyskawicznym, łatwo się składa i można ją spakować do torby transportowej. Kojec jest dostępny w czterech różnych rozmiarach i zawiera przydatne akcesoria, takie jak kieszeń i uchwyt na butelkę z wodą.

Reese Regulowana barierka samochodowa dla zwierząt

Kto powiedział, że bramka dla psa może być używana tylko w domu? Bramki dla psów mogą być również używane w samochodzie, aby stworzyć oddzielny przedział, który pozwoli Ci się nie rozpraszać i bezpiecznie ograniczyć psa podczas wycieczek do parku lub dłuższych podróży.

Ta bariera z ramą stalową instaluje się w ciągu kilku minut – bez użycia narzędzi. Rozciąga się od 31 do 45 cali wysokości i od 39 do 65 cali szerokości, pasując do większości samochodów osobowych, dostawczych i SUV-ów.

Wybór bramy dla psa zamiast klatki daje Twojemu psu większy stopień swobody, a jednocześnie zapewnia mu bezpieczeństwo i trzyma go z dala od kłopotów, gdy nie jesteś w stanie go nadzorować.

Jednak znalezienie idealnej bramy dla psa to tylko połowa sukcesu. Bez względu na to, jak dobrze wychowany pies może być, są one prawdopodobnie się nudzić po kilku godzinach sam i to jest, gdy destrukcyjne zachowania mają tendencję do pojawienia się.

Zapewnienie psu zajęcia, kiedy jest sam, polega na zapewnieniu mu odpowiedniej kombinacji zabawek, które zapewnią mu rozrywkę i pobudzą jego umysł, aby pozbyć się nudy.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zająć psa, kiedy nie ma Cię w pobliżu, sprawdź nasz przydatny przewodnik, jak zapewnić psu zajęcie.