Bez kategorii

10 najlepszych pojemników na karmę dla psów, które ułatwią Ci życie

Szukasz dobrego rozwiązania do przechowywania chowu swojego psa? Przy tak wielu dostępnych opcjach, wybór najlepszego pojemnika na karmę dla psa dla Ciebie i Twojego pupila może być trudny.

Może chcesz czegoś hermetycznego, abyś mógł w pełni wykorzystać długi okres przydatności do spożycia Twojej suchej karmy dla psów. A może masz pomysłowego zwierzaka, który zawsze znajdzie ten worek karmy dla psów z podwiniętym wierzchem i zamieni go w łatwo dostępny bufet. Nawet jeśli szukasz tylko dobrego słoika na smakołyki lub czegoś małego i przenośnego, co możesz zabrać ze sobą w podróż, każdy właściciel zwierzęcia potrzebuje systemu przechowywania żywności, który sprawdzi się w jego przypadku.

Bez względu na to, jaka jest Twoja wyjątkowa sytuacja, znajdziesz tam pojemnik na karmę dla psa, który będzie idealny dla Twoich potrzeb.

W tym przewodniku po produktach zebraliśmy całą gamę wspaniałych opcji przechowywania, od małych i stylowych po potężne i niezniszczalne, z różnego rodzaju fajnymi funkcjami – w tym takimi, o których nawet nie wiedziałeś, że są Ci potrzebne. Odporne na psy, z możliwością układania w stos, o dużej pojemności, w rozmiarze podróżnym, wielofunkcyjne, rozlewne, designerskie, na kółkach… to wszystko jest tutaj.

Najlepsze pojemniki na karmę dla psów

 

SimpleHuman Puszka do przechowywania karmy dla psa

Ten pojemnik na karmę dla psa o dużej pojemności to doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności. Wykonane z tworzywa sztucznego, wolnego od BPA wiaderko mieści do 35 litrów karmy dla psów, a uszczelniona pokrywa zapewnia świeżość. Elegancki chromowany design wygląda świetnie w każdej kuchni.

Więcej wspaniałych funkcji obejmuje magnetycznie montowaną szufelkę, kółka ułatwiające manewrowanie oraz blokadę uchwytu, aby uniemożliwić ciekawskim szczeniakom dostanie się do środka. Pamiętaj, aby kupić dodatkową szufelkę do karmy, jeśli wybierasz większą opcję, ponieważ jest to długa droga, aby sięgnąć w dół w porze kolacji, gdy sucha karma jest na wyczerpaniu.

Dostępne w rozmiarach: średnim (25 litrów), dużym (30 litrów) i bardzo dużym (35 litrów).

Puszka do przechowywania przysmaków i karmy dla psa

Jeśli potrzebujesz czegoś do przechowywania mniejszych ilości karmy dla psa, szukasz czegoś na blat lub po prostu chcesz mieć piękną puszkę w stylu wiejskim do przechowywania smakołyków dla swojego pupila, to jest to pojemnik dla Ciebie.

To więcej niż tylko ładna puszka na smakołyki, ta puszka do przechowywania oferuje pokrywę z gumową uszczelką, aby zachować świeżość i bezpieczeństwo, wygodne uchwyty i pasującą szufelkę do podawania, która jest schludnie przechowywana na uchwycie.

Pet Stuff Wieża do przechowywania karmy dla psów

Ta solidna wieża do przechowywania karmy dla psów ma wszystko: Dwa pojemniki pomieszczą po osiem funtów karmy każdy. Alternatywnie, można mieszać karmę na dole i smakołyki, karmę, miski i akcesoria na górze. W zestawie znajdują się haczyki do zawieszania akcesoriów dla psa oraz szufelka na karmę. To wszystko w jednym miejscu!

Hermetyczny pojemnik do przechowywania karmy dla zwierząt

Ten prosty i wysokiej jakości pojemnik do przechowywania jest wykonany z tworzywa sztucznego wolnego od BPA, dzięki czemu do karmy Twojego psa nie przedostają się żadne szkodliwe substancje chemiczne. Ten klasyczny, hermetyczny pojemnik na karmę dla zwierząt jest szczególnie poręczny dzięki wbudowanym kółkom, które ułatwiają jego przenoszenie. Wystarczy opróżnić 20-kilogramowy worek karmy dla psów do tego pojemnika o pojemności 33 kwarty i gotowe. Dostępny w czterech rozmiarach.

Przenośny pojemnik do przechowywania w podróży

Co zrobić, gdy Ty i Twój pies wybieracie się w podróż? Ten przenośny, hermetyczny pojemnik na karmę dla psów utrzymuje złe rzeczy na zewnątrz, a około sześciu filiżanek dobrych rzeczy w środku – wystarczająco dużo na kilka dni poza domem. Dodatkowe funkcje: uchwyt do przenoszenia i dwie miseczki o pojemności 3 kubków na jedzenie lub wodę. Te wysokiej jakości kanistry są produkowane w USA.

Vittles Vault Pojemnik na karmę dla zwierząt domowych z możliwością układania w stosy

Jest to naprawdę wytrzymały pojemnik, który może pomieścić 40 funtów suchej karmy. Wykonany z wytrzymałego, wolnego od BPA plastiku, przeznaczonego do kontaktu z żywnością, ze specjalnie zaprojektowaną zakręcaną pokrywą, jest wodoodporny, odporny na wstrząsy i naprawdę potrzebujesz przeciwstawnych kciuków, aby się do niego dostać. Mówimy tu o Fort Knox dla jedzenia Twojego psa.

Vittles Vault to hermetyczny pojemnik do przechowywania karmy dla psów, który można ustawiać jeden na drugim, co oznacza, że możesz w nim zgromadzić jeszcze więcej karmy w pionie – to świetne rozwiązanie, jeśli masz więcej niż jednego dużego psa lub nie lubisz często chodzić na zakupy, a także idealne rozwiązanie w przypadku wścibskich zwierząt domowych lub sytuacji, w których problemem jest przechowywanie karmy przez szkodniki.

Dostępne w rozmiarach 40 i 60 kwarty.

Hermetyczny pojemnik do przechowywania karmy dla zwierząt domowych Combo

Dzięki kółkom, zatrzaskom i dwóm przedziałom, ten dynamiczny pojemnik na żywność dla psów na kółkach jest gotowy do spełnienia wszystkich Twoich pragnień związanych z przechowywaniem. Większy pojemnik o pojemności 33 kwarty można wykorzystać na karmę (mieści około 25 funtów karmy), a mniejszy pojemnik o pojemności 12 kwarty na karmę w puszkach, karmę dla kotów, przekąski, leki lub suplementy.

Pojemnik do przechowywania suchej żywności Behrens z galwanizowanej stali

Stworzony przez znaną markę Behrens, ten pojemnik do przechowywania żywności to prawdziwa gratka. I choć nie oferuje tak szczelnego zamknięcia, jak inne marki, ten pojemnik na karmę dla psa z galwanizowanej stali jest nadal niezwykle wytrzymały. To duże, piękne, klasyczne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują odpornego na gryzonie i warunki atmosferyczne pojemnika na 40-funtowy worek karmy. Postaw go w garażu lub na tylnej werandzie i bądź pewien, że karma Twojego pupila będzie bezpieczna. Pro tip: wyłóż go workiem do przechowywania, aby ułatwić okresowe czyszczenie.

Szczelny pojemnik i dozownik na karmę dla zwierząt domowych

Nie zapomnieliśmy o małych psach. Czasami Twój mały pupil nie potrzebuje gigantycznej, ciężkiej torby z karmą, ani pojemnika, który pomieściłby taką ilość. Ten mniejszy, hermetyczny pojemnik na karmę dla psa pomieści około 3,5 funta karmy, a ponadto jest wyposażony w wylewkę i miarkę, dzięki czemu karmienie staje się łatwe. Wykonany z bezpiecznego dla żywności tworzywa sztucznego BPA, może służyć również jako podróżny pojemnik na karmę dla zwierząt.

Podwyższony karmnik z hermetycznym schowkiem

Kiedy przestrzeń jest problemem lub musisz sprawdzić, ile masz karmy, aby wiedzieć, kiedy należy kupić więcej, ten pomysłowy pojemnik na karmę dla psa i stacja karmienia dwa w jednym jest świetnym rozwiązaniem. Pokrywa tego sprytnego urządzenia do przechowywania służy jako miejsce na jedzenie i wodę dla Twojego pupila, a pojemnik pod spodem mieści karmę. Dodatkowa cecha zdrowotna: Podwyższone karmniki, takie jak ten, zmniejszają napięcie szyi, które wynika ze schylania się do jedzenia.

Dostępne w małych, średnich i dużych rozmiarach.